Dlaczego warto?

Czas na BHP!

Już w 5 minut możesz się zarejestrować i w wygodny oraz szybki sposób odbyć szkolenie bhp nie wychodząc z pracy czy domu. Wystarczy, że posiadasz dostęp on-line, komputer/notebook/tablet/smartfon i w ciągu kilku godzin podniesiesz wiedzę z zakresu bhp:

KROK 1

Wybierz interesujące Ciebie szkolenie oraz formę zapłaty. Wypełnij formularz zgłoszeniowy.

KROK 2

Po otrzymaniu zapłaty na Twój e-mail wyślemy login i hasło. Dostęp do portalu szkoleniowego wynosi 30 dni. Zachęcamy do przelewu za pomocą Transferuj.pl - wtedy login i hasło otrzymasz w ciągu kilku minut.

KROK 3

Gdy ukończysz szkolenie i zaliczysz test otrzymasz od nas dokumenty ze szkolenia (zaświadczenie bhp, listę obecności, protokół z egzaminu, protokół ze szkolenia), fakturę oraz wyjątkowe prezenty.

Zalety
szkolenia on-line:

  • Prosto – wystarczy, że masz przeglądarkę internetową, dostęp on-line do komputera, notebooka, smartfona czy tabletu
  • Szybko – błyskawicznie możesz się zarejestrować i rozpocząć kurs
  • Wygodnie – w każdej chwili, w każdym miejscu możesz ukończyć szkolenie bhp; szkolenie możesz podzielić na dni i tygodnie, ucząc się w zależności od posiadanego czasu
  • Elastycznie – jeśli chcesz włącz lektora lub wydrukuj slajdy
  • Tanio – szkolenia w formie e-learningu tańsze od tradycyjnych szkoleń o 30-50%

JUŻ 308 OSÓB UKOŃCZYŁO KURS!

 

 

Wszystkie szkolenia w formie e-learningu są zgodne z rozporządzeniem Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004 r. w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy (Dz. U. z 2004 r. nr 180 poz. 1860 z późn. zm.). Po ukończeniu szkolenia w darmowej przesyłce otrzymasz dokumenty (zaświadczenie, listę obecności, protokół ze szkolenia, protokół z egzaminu) oraz wyjątkowy prezent.

Podczas kursów omówione zostaną zagadnienia związane z ergonomią, identyfikacją zagrożeń oraz sposobami ich  ochrony, technicznym bezpieczeństwem, postępowaniem w razie wypadków w pracy oraz w drodze do i z pracy, postępowaniem w przypadku chorób zawodowych, ochroną przeciwpożarową oraz pierwszą pomocą.